Antique Cinolter dlouhodobě patří k nejuznávanějším starožitnictvím v České republice. Naše firma se na trhu pohybuje již od roku 1991. Byla založena expertem a certifikovaným gemologem Martinem Cinolterem, který pravidelně vydává články v prestižním magazínu Arts and Antiques, promlouvá k aktuálním tématům v oboru šperkařství v České televizi, Českém rozhlase a objevuje se také v pořadu TV Prima „Poklad z Půdy“.

Prodáváme unikátní předměty a jedinečné dárky s příběhy. Za více než 25 let našeho působení navštívilo náš obchod mnoho významných českých i zahraničních osobností, včetně několika hollywoodských herců a prvních dam. Letos jsme byli Asociací starožitníků nominováni jako jedni ze tří prodejců v ČR na „Prodejnu roku“. Také nás těší zařazení společností Louis Vuitton do jejího průvodce nejzajímavějšími obchody v Praze „Louis Vuitton Prague Guide“, kde se objevujeme již od roku 2016.

Našim zákazníků nabízíme široký výběr starožitností a historických předmětů. Specializujeme se nejen na šperky s drahými kameny, ale najdete u nás i tradiční sortiment výtvarného umění, skla, porcelánu, hodin, a jiných dekorativních starožitností.

Poskytujeme také poradenství v oblasti nákupu drahých kamenů a zajišťujeme kompletní servis zákazníkům, včetně úpravy šperků na počkání, dovoz do hotelu, apod.

V neposlední řadě vyrábíme šperky na zakázku. Využíváme tak mnohaleté zkušenosti naší zlatnické dílny, kterou máme přímo v obchodě. Naše zlatnice se pyšní řadou nádherných šperků, jako je například miniaturní kopie českých korunovačních klenotů. Ty byly vyrobeny jako oficiální dárek pro významného duchovního vůdce Dalajlámu a pro polského prezidenta při jejich návštěvách ČR a také jako narozeninový dárek pro jednoho z našich prezidentů.

Snažíme se individuálně a flexibilně přizpůsobit přáním každého zákazníka. Nabízíme šperky a starožitnosti z nejrůznějších koutů světa v široké škále cenových kategorií. Za přesné parametry našich předmětů a zejména šperků ručíme, a proto na přání vystavujeme certifikáty. 

Na spokojenosti zákazníků nám opravdu záleží, proto jim při nákupu zdarma upravujeme velikosti prstenů a nabízíme našim zákazníkům doživotní čištění jejich šperků zdarma.