Šperky, které si zakoupíte u nás v obchodě, Vám rádi upravíme. Z důvodu naplnění kapacity již nepřijímáme na opravu šperky nezakoupené u nás. Děkujeme za pochopení. (Aktualizováno ke dni 1.1.2022)

Prsteny, které v našem starožitnictví nabízíme, jsou unikátní. Máme jen jeden jediný kus. Tak se může stát, že Vám padne do oka prstýnek, který nemá tu správnou velikost, kterou vy právě potřebujete. Velikost prstenu Vám při nákupu zcela zdarma upravíme na počkání, popřípadě do druhého dne. Zcela výjimečně se může stát, že prsten nepůjde upravit, pokud má po obvodu dekoraci ve formě ornamentu nebo není po celém obvodu osázený drahými kameny.

Je ale dobré poradit se s obsluhou v našem obchodě, která vám potvrdí možnost změny velikosti, a pak případně pomůže Vám s výběrem vhodné velikosti. To je důvod, proč vřele doporučujeme využít možnost rezervace a pak zastavit u nás v obchodě a změnu velikosti si domluvit osobně.

Omlouváme se, toto je také důvod, proč nemůžeme nabídnout změnu velikosti prstenu u online objednávek.

Zamilovali jste se do některého z našich prstýnků a víte, že změna velikosti je nutná a cestu okolo prostě nemáte? Kontaktujte nás a my se budeme snažit najít individuální řešení, abyste svůj vybraný šperk získali ve správné velikosti.