Za jak dlouho mi dorazí objednávka?

Pokud jste si zvolili způsob platby „na dobírku“, zboží posíláme téměř okamžitě. V případě platby bankovním převodem posíláme zboží bezprostředně potom, co je nám platba připsané na účet. Po ČR tedy můžete počítat s tím, že by Vám mělo zboží dorazit do 2-5ti pracovních dnů.

Je také možnost osobního odběru?

Ano a je to určitě námi preferovaná varianta. Vzhledem k povaze a jedinečnosti zboží je vždy lepší ho nejprve vidět naživo. Zboží si můžete vyzvednout v našem obchodě v Praze v ulici Maiselova 9.

Kolik u Vás stojí doprava?

Po ČR dopravujeme zboží za 200kč po SR za 300kč. Zboží nad 5000kč dopravujeme po ČR a SK zdarma. Jsme schopní posílat zboží také do zahraničí, ale pro kalkulaci nás musíte nejdříve kontaktovat.

Proč není u některých předmětů možnost koupě online, ale pouze možnost rezervace/získání více informací?

Z důvodu lepšího zákaznického servisu řešíme nákup předmětů nad 25000kč individuálně. Pokud máte o takové zboží zájem, klikněte na tlačítko rezervovat/více info a my s Vámi nákup vyřešíme individuálně.

Jak možné nechat změnit velikost prstenu?

U většiny prstenů je to možné. Zcela výjimečně se může stát, že prsten nepůjde upravit, pokud má po obvodu dekoraci ve formě ornamentu nebo není po celém obvodu osázený drahými kameny. Úpravu velikosti prstenu u nás máte zcela zdarma. Pokud chcete upravit velikost prstenu u online objednávky, napište nám do poznámky na jakou velikost chcete prsten zvětšit či zmenšit. Pokud si s velikostí nevíte rady, zavolejte nám a poraďte se.

Na jak dlouho mi zboží můžete rezervovat?

Standardně rezervujeme zboží po maximální dobu jednoho týdne. V některých případech je možné udělat výjimku.

Ručíte za parametry, které u drahých kamenů uvádíte?

Ano ručíme za všechny parametry, které u drahých kamenů uvádíme. Šperky jsou ohodnoceny certifikovaný gemologem a dlouhodobý expertem v oboru Martinem Cinolter, který hodnotí drahé kameny na základě standardů prestižní GIA. Ke šperkům na přání také rádi vystavíme certifikát.